MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Marmaraereğlisi Belediyesi pandemi döneminde eğitime destek vermek amacıyla öğrencilere tablet hediye etti. Uzaktan eğitim için kullanılması hedeflenen tabletler öğrencilere ulaştırılmak üzere Marmaraereğlisi Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Eğitime tam destek veren Marmaraereğlisi Belediyesi, Pandemi döneminde sürdürülen uzaktan eğitim sistemine katkı sunmak için, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi çocuklara ücretsiz tablet temin etti. Uzaktan eğitim sürecine uygun tabletler, Başkan Ata tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Eşref Hızlı’ya teslim edildi.

Pandemi döneminde her alanda olduğu gibi eğitime de destek verdiklerini dile getiren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ‘’Eğitim için yapılan tüm kampanyalara destek vermenin, çocuklarımızın geleceği açısından çok değerli olduğunu düşünüyorum. pandemi sürecinden dolayı eğitim sisteminin uzaktan eğitime dönmesi sebeiyle öğrencilerimiz için tablet ve bilgisayarlar elzem bir ihtiyaç oldu. İlçe milli Eğitim müdürlüğümüzden de gelen talep doğrultusunda öğrencilerimize tablet hediye ettik. Marmaraereğlisi Belediyesi olarak öğrencilerimizi mağdur etmemek eğitimlerinde her hangi bir aksamaya sebep vermemek adına Milli Eğitim müdürlüğümüzün talebine cevap verdik. Bu süreci biz olarak birlik olarak atlatacağımıza inanıyorum. Öğrencilerimizden tek beklentimiz başarılı olmaları.’’ dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir